O Gadgetown

Było sobie raz małe miasteczko, w którym żaden mieszkaniec nie lubił obchodzić urodzin i innych świąt. „Dlaczego?” – zapytacie. Otóż, powodem tej okropnej sytuacji było to, że nikt nie miał pomysłu na trafiony prezent dla jubilata.

Brzydkie skarpety, kolejna bombonierka z czekoladopodobnymi nie-smakołykami, kwiaty, rajstopy… NUUUUUUUDA… Prawdopodobnie miejsce to zostało dotknięte w przeszłości klątwą jakiejś mało zabawnej wiedźmy.

Pewnego razu jednak, zdeterminowany burmistrz miasteczka zarządził: „Koniec tego dramatu! Stworzę miejsce, które będzie inspirować, bawić i śmieszyć”.

Jak powiedział, tak zrobił. Badał, pytał, sprawdzał trendy… Wszystko po to, aby pieczołowicie dobrać produkty, które ucieszą każdego mieszkańca.

Szukanie zabawnych gadżetów sprawiło burmistrzowi tak wielką frajdę, że kultywuje tę tradycję aż do dziś. Teraz nikt nie jest smutny! Goście urodzinowych, imieninowych i świątecznych przyjęć nie mają najmniejszych problemów ze znalezieniem niezwykłego gadżetu. Miasteczko zaczęło z tego słynąć i zyskało nazwę: Gadgetown.

Historia przemiany tego miasteczka miała miejsce w 2016 roku – to właśnie wtedy rozpoczęliśmy współpracę z dzielnym Burmistrzem. Zatem: Drogi Gościu, czuj się jak u siebie! Rozejrzyj się i czerp radość z obdarowywania bliskich trafionymi prezentami.